Терміновий викуп компаній

Терміновий викуп компаній

Наша компанія здійснює терміновий викуп компаній з історією і без. У разі, якщо у вас не виходить самостійно продати юридична особа і ви не хочете залишатися керівником такого починання, то ми зможемо вирішити таку проблему. Переоформлення відбувається швидко.

Що ви отримуєте, замовивши послуги термінового викупу компаній у нас:

  • Істотна економія часу. Звернувшись до нас за допомогою, ви позбавите себе від необхідності бігати по кабінетах і простоювати кілометрові черги в необхідних кабінетах;
  • Оперативна передача прав на організацію;
  • Копію документа і виписку з Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб, які займаються підприємництвом. Також, вам дадуть акт прийому-передачі печатки і документи бухгалтерії;

Причини співпраці з нашою компанією
1. Такий процес необхідно надати для виконання досвідченим професіоналам, адже робота буде з правовим змістом;

2. Юристи нашої компанії мають одинадцятирічний досвід роботи в подібній області. У нас продумані схеми для взаємодії в різних випадках, сформульовані шаблони всіх необхідних документів.

3. Наші співробітники надають безкоштовні консультації на будь-якому етапі викупу компанії.

4. За весь час нашої роботи, ми з успіхом закінчили понад 312 викупів підприємств по Україні.

Скільки коштує процедура термінового викупу компаній?


Вартість подібної послуги повністю залежить від регіону, в якому знаходиться підприємство, обороту, штату співробітників, способу ведення обліку, а також інших нюансів. В ціну входить приготування потрібної документації, внесення до Єдиного державного реєстру фізичних або юридичних осіб. Також, входить отримання всієї документації, наявної на підприємстві за актом прийому-здачі. Якщо ви побажаєте, то можна змінити: вид діяльності, назва, телефон.
В процесі роботи, ви постійно будете в курсі всіх деталей операції. За бажанням, ви зможете запросити звіт у письмовій формі про всіх виконаних нами маніпуляціях. Також, ми можемо надати вам необхідні консультації, які стосуються чинного законодавства.

 

Замовити послугу “Терміновий викуп компаній”