Купівля продаж ТОВ

Купівля продаж ТОВ Київ

Іноді бувають такі ситуації, коли компанія вже не приносить належної прибутку або взагалі не здійснює роботу, а вся документація лежить на полиці. У такому випадку єдиний вихід із ситуації – це купівля продаж ТОВ. При цьому вам обов’язково варто знати про те, що в нашій країні можна позбутися від компанії не тільки методом продажу корпоративних прав, а й методом дарування своєї частки в статутному капіталі компанії або при виході зі складу керівництва компанії.

купля продажа ООО КиевНайчастіше багато підприємців вибирають для себе варіант договір купівлі-продажу ТОВ в Києві, він вважається найбільш вигідним і дійсно має свої переваги. З тієї причини, що найчастіше вартістю такого продажу ТОВ є номінальна вартість розміру статутного капіталу, продавець не зможе отримати дохід, а виходячи з цього, не буде потрібно платити податки державі. А от всі інші доступні варіанти мають свої особливості, про які варто поговорити детальніше.

Купівля продаж корпоративних прав ТОВ в Києві.

Перш ніж ми обговоримо з вами інші варіанти, хотілося б додатково розглянути деякі особливості, які виникають під час продажу корпоративних прав. У тому випадку, якщо ви не є єдиним власником в компанії, тому хочете продати свою частку свого компаньйона, в такому випадку, вам обов’язково необхідно надати право покупки кожному співзасновнику, почекати місяць на прийняття ними рішення про те, чи хочуть вони зробити покупку. У тому випадку, якщо навіть після місяця співзасновники не висловили свого бажання на здійснення покупки, ви маєте право запропонувати свою частку і іншим особам, на тих же умовах. Однак, вам обов’язково слід уважно прочитати статут компанії перед тим, адже по ньому можуть бути прописані абсолютно інші умови, термін може бути і менше, ніж місяць. Оповіщення співзасновників бажано робити в формі рекомендованого листа, обов’язково запросити повідомлення про отримання такого листа і опис вкладення. Це необхідно для того, щоб ви завжди змогли довести юридично, що дійсно оповіщали всіх співзасновників про своє рішення.

Законодавчо посвідчення договору купівлі-продажу ТОВ в Києві і по всій Україні у нотаріуса, необов’язково, однак професіонали рекомендують виконувати таке запевнення в деяких ситуаціях, а саме:

  • Якщо засновником є ​​представник іншої держави;
  • Коли існує велика сума капіталу компанії та інші.

Такі рекомендації професіонали надають в зв’язку з тим, що державні реєстратори дуже часто просять виконувати таку дію для того, щоб запобігти рейдерські операції. В ході таких ситуацій, компанія може бути передана іншим людям по підпису, який не залишав керівник, а довести це немає можливості. З цієї причини ми рекомендували б все таки витратити 1% на оплату послуг нотаріуса та виконати завірення договору купівлі-продажу. Виконуючи такі дії, ви також зможете значно заощадити час на процес реєстрації зміни засновника компанії за допомогою реєстраційної служби. У тому випадку, якщо ви збираєтеся купити корпоративні права на компанію, яка займає значну частку на ринку, тоді вам обов’язково варто пам’ятати про антимонопольне законодавство. Для найбільшої безпеки перед здійсненням покупки, рекомендується провести фінансовий аудит компанії. Це не убезпечить від ризиків абсолютно, але значно їх знизить.

продажа ООО КиевТакож не забувайте і про те, що в даному договорі, як і на будь-якому іншому, діє правило, що в тому випадку, якщо сума договору становить понад 150 тисяч гривень, то перерахунок необхідно виконати в безготівковій формі.

А в тому випадку, якщо виконується дарування корпоративних прав, тоді важливо пам’ятати, що у людини, якій виконується дарування, виникне прибуток, з неї йому буде потрібно оплатити податок. З цієї причини дана форма передачі корпоративних прав ми не розглядаємо, як основний.
Вихід зі складу керівництва компанії ставати більш складним через те, що така система передачі прав недосконала в питаннях регламентації, вона не зовсім точно відповідає законодавству нашої країни. У більшості випадків можуть виникати проблеми з об’єктивним оформленням заяви про те, що людина хоче вийти зі складу учасників. Також проблеми можуть виникнути і з тим, яка дата встановлюється для виходу, як провести виплату учаснику в зв’язку з вартістю майна, яке пропорційно частки учасника у статутному капіталі компанії. З цієї причини фахівці нашої компанії вважають, що вихід зі складу засновників компанії і вступ нового учасника замість нього, досить важко здійснити. Тому найбільш оптимальним варіантом є все-таки купівля-продаж прав.

Важливо не забувати про те, що договір про купівлі-продажу ТОВ є далеко не єдиним документом, який буде потрібно для того, щоб виконати зміна керівництва. У числі документів, які також будуть потрібні для переоформлення, входять і протокол зборів, список людей, які на ньому були присутні, реєстраційна картка, яка заповнена, додаткові установчі документи, квитанція про те, що збір було сплачено.
Фахівці нашої компанії надають повний перелік всіх послуг, які потрібно виконати при продажу корпоративних прав учасника компанії. Ви можете розраховувати на отримання грамотної юридичної консультації, на підготовку і надання всіх документів, які можуть знадобитися для проведення даної процедури. Всі роботи з державним реєстратором і всі інші роботи також зможуть виконати наші співробітники.

Замовити послугу “Купівля продаж ТОВ”

 

Заказать звонок
close slider